İnternetten aldığım ürünleri mağazalarınızdan değiştirebilir miyim?

Online mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde değişim seçeneği yoktur.

Ürünlerinizi size en yakın Aras kargo şubesine,  iade anlaşma kodumuz 1934548851420 ile teslim ederek iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İademi nasıl ve nereye yollayacağım?

Ürününüzü Aras kargo firmasının her hangi bir şunbesine Faruk Ekin Online iade işlemi yapacağınızı belirterek teslim edebilirsiniz. 

Aras kargo iade anlaşma kodumuz:  1934548851420

 

Kusurlu ürün teslim aldım, ne yapmalıyım?

Kargonuz size ulaştığında paketin açılmamış ve ya zedelenmemiş olduğundan emin olunuz, defolu paketleri asla teslim almayarak kargo firmasına mutlaka tutanak tutturunuz.

Paketiniz hasarlı değil ise ancak teslim aldığınız üründe bir defo tespit ettiyseniz ürününüzü Aras kargo firmasının her hangi bir şunbesine Faruk Ekin Online iade işlemi yapacağınızı belirterek teslim edebilirsiniz. 

Aras kargo iade anlaşma kodumuz:  1934548851420

İadeniz alındıktan sonra, ürününüz incelemeye gönderilecek, istediğiniz takdirde ise sorunsuz bir ürün tarafınıza teslim edilecektir.

 

Ürünümü nasıl iade edebilirim?

Ürününüzü Aras kargo firmasının her hangi bir şubesine Faruk Ekin Online iade işlemi yapacağınızı belirterek teslim edebilirsiniz. 

Aras kargo iade anlaşma kodumuz:  1934548851420

Ürün iadeniz elimize ulaştığı anda iade işleminiz başlatılmaktadır. İade bedelinizin hesabnınza yansıması bankanızın hesap kesim tarihlerine bağlı olarak 7 ila 14 iş günü sürebilmektedir. İadenizin yapılmadığını düşünüyorsanız önce bankanız ile teyit edebilir, halen sorun yaşıyorsanız bize 0850 532 23 23 no'lu müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Satın aldığım ürünleri en geç ne zaman iade edebilirim?

Ürünlerinizi 14 iş günü içerisinde 1934548851420 no'lu anlaşma kodumuz ile size en yakın Aras Kargo şubesine iade edebilirsiniz.

 

İade işlemimde kargo bedeli ödeyecek miyim?

 

İadenizin kargo bedeli tarafınıza ait olup, iade süreçlerinde kargo bedeliniz iade toplamından düşülerek iadeniz gerçekleştirilmektedir.